2016

Do světa hraček jsme pronikli narozením syna Matyáše. Odmala je hodně vynalézavý a zvídavý, a proto jsme se rozhodli, že mu budeme vyrábět originální dřevěné hračky a pomůcky, které ho budou nadále rozvíjet a vzdělávat.

2017

Postupem času jsme začali v jedné malé dílně vyrábět hračky i pro ostatní, ať již známé nebo známé známých. Tím vznikla značka Maty dětem pro radost. Sortiment těchto výrobků můžete nalézt na https://www.matydesign.cz a také na Fleru včetně reportáže, kterou u nás tým Fleru v roce 2019 natáčel https://www.fler.cz/maty-detem-pro-radost . Momentálně je výroba těchto hraček omezena, vyrábíme pouze zakázkově po předchozí domluvě.

2018

S tím, jak Matyášek rostl, jsme postupně vymýšleli další nové výrobky a snažili se více zaměřit na pohybové aktivity pro děti. Začali jsme tak vyrábět originální houpací prkna pod novou značkou HUUPS. V současné chvíli nabízíme více než 60 variant, včetně desítek doplňků ke cvičení. Celou nabídku naleznete na https://www.huups.cz .

2019

Po narození dcery Leontýnky jsme věděli, že ve světě hraček chceme zůstat i nadále. Začali jsme proto přemýšlet, jakým dalším směrem se vydat…?

2020

Spustili jsme nový eshop https://www.matyhracky.cz, který je pokračováním v sortimentu hraček od známých výrobců. Jedná se o kvalitní a originální hračky od značek, které jsou již po desetiletí prověřené na evropských trzích. Pouze tímto přístupem můžeme Vám, našim zákazníkům, nabídnout to, co bychom sami našim dětem s důvěrou zakoupili. Zároveň jsme přesunuli výrobu hraček a houpacích prken do větší dílny a pronajali si další skladovací prostory.

2021

Náš tým doplnila holčička Matylda a my víme, že ve světě hraček zůstaneme ještě dlouho. V současné chvíli otevíráme novou provozovnu a těšíme se na další překvapení a zážitky, jak náš příběh bude pokračovat…

2022 – 2023

Jedeme dál 🙂