Cihličky pro dětičky

Originální česká hračka pro děti od 3 let. Cihličky obdržely prestižní ocenění „Správná hračka“ od odborné komise ze Sdružení pro hračku a hru.

Z cihliček můžete postavit hrady, domky, věže, pyramidy, bunkry, zdi, křesílka… Skvělé k pohybovým hrám.

Jedna sada 24 Cihliček je dostačující pro rozmanité stavby v běžném dětském pokoji. Pokud chcete dětem dopřát neomezenou kreativitu, pak pořiďte ještě jednu sadu pro opravdu rozsáhlé stavby, což ocení zejména sourozenci a dvojčata. Pro školky, družiny a dětské herny jsou osvědčené dvě sady pro jednu hrací místnost.

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Kategorie
  Hračky podle věku
   Dostupnost

    Atrix Design Cihličky pro dětičky 24 ks

    1 489 

    Obří stavebnice Cihličky pro dětičky je originální česká hračka pro kluky a holky od 3 let. Jedna z nejoblíbenějších hraček, úžasný dárek. Lehké a přitom pevné, odolné a bezpečné. Ekologické, přírodní, 100% recyklovatelné. Rychle se uklízejí a snadno skladují. Sada obsahuje 24 cihliček a 10 spojek.

    Atrix Design Cihličky pro dětičky 48 ks

    2 890 

    Obří stavebnice Cihličky pro dětičky je originální česká hračka pro kluky a holky od 3 let. Jedna z nejoblíbenějších hraček, úžasný dárek. Lehké a přitom pevné, odolné a bezpečné. Ekologické, přírodní, 100% recyklovatelné. Rychle se uklízejí a snadno skladují. Sada obsahuje 48 cihliček a 20 spojek.