Značka CPress vznikla v roce 2005 jako součást nakladatelství Computer Press. Spolu se svou mateřskou společností se pak na podzim roku 2010 stalo součástí skupiny Albatros Media.

V nakladatelství CPress vzniká především populárně-naučná literatura z různých oborů – od historie a military, přes cestování až po leporela pro nejmenší. Přináší tituly přeložené z různých světových jazyků, ale v poslední době přibývá hlavně spolupráce s populárními českými autory a blogery. Záběr nakladatelství je opravdu rozsáhlý, a tak se v naší produkci můžete setkat s tituly na téma cestování, vaření a pečení, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura nebo technika. Vydáváme ale také beletrii a populárně-naučné tituly pro děti a mládež, včetně licencovaných titulů od velkých světových značek jako je Marvel, LEGO nebo Disney.

Šéfredaktor Roman Bureš se svým sedmičlenným týmem čtenářům představil už více než 1500 titulů z nejrůznějších oblastí.

Mezi úspěšné tituly poslední doby patří například cestopisy Dominika na cestě Jižní Amerikou i Japonskem, Marvel Studios: Encyklopedie postav, kuchařky Cukrfree, Ruce v mouce, Cesta z těsta, romány Hvězdy na cestě a Tatér z Osvětimi, monografie o vizionáři moderní architektury Janu Kaplickém nebo příběh pro nejmenší Gerda: Příběh velryby.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Kategorie
  Dostupnost

   Gerda – Příběh malé velrybky

   138 
   Gerda - Příběh malé velrybky - Adrián Macho. Oblíbená velryba Gerda se vrací ve verzi pro nejmenší v podobě kouzelného leporela. Oceán, kde Gerda žije, dobrodružství ukrývá, od rána až do večera nikdo nudou nezívá.

   Gerda, příběh velryby

   212 
   Gerda, příběh velryby - Adrián Macho. Ať se ti v životě stane cokoli, řiď se svým srdcem a najdeš, co hledáš.

   Gerda: Příběh moře a odvahy

   218 
   Gerda: Příběh moře a odvahy - Adrián Macho. Oblíbená velryba Gerda se vydává na další podmořské dobrodružství.