Zobrazuji všech 9 výsledků

Kategorie

  Ortodon Set ortopedických podlah Drobeček, 8 ks

  1 340 

  Pastelové barvy a měkké povrchy naší nové sady k sobě perfektně ladí nejen svojí jemností. Nechte hýčkat své tělo i zrak a zároveň uklidněte rozbouřenou mysl a oddejte se odpočinku.

  Ortodon Set ortopedických podlah KRÁLOVSKÝ, 28 ks

  4 589 

  Ortodon set ortopedických podlah KRÁLOVSKÝ je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

  Ortodon Set ortopedických podlah Mechový koberec, 6 ks

  1 459 

  Pošimrání mechu na chodidel se díky této novince může stát velkou zábavou! Každá druhá podložka po došlápnutí vydává specifický zvuk, čímž je procházka po mechovém koberci ještě větším lákadlem.

  Ortodon Set ortopedických podlah MEDIUM, 8 ks

  1 429 

  Ortodon set ortopedických podlah MEDIUM je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

  Ortodon Set ortopedických podlah Polární svět, 6 ks

  1 069 

  Zasněžené pláně a ledovec čnící na obzoru- i takto si někteří představují polární svět. Chtěli byste prozkoumat tuto krajinu? Pak je tento set pro Vás jako stvořený!

  Ortodon Set ortopedických podlah START, 6 ks

  1 019 

  Ortodon set ortopedických podlah START je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti simulují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

  Ortodon Set ortopedických podlah VELIKÁN, 14 ks

  2 404 

  Ortodon set ortopedických podlah VELIKÁN je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

  Ortodon Set ortopedických podlah Vesmírné dobrodružství, 8 ks

  999 

  Mají Vaše děti bujnou fantazii? Podpořte ji tímto setem a můžete se společně vydat vstříc vesmírnému dobrodružství.

  Ortodon Set ortopedických podlah XXL, 16 ks

  2 509 

  Ortodon set ortopedických podlah XXL je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.