Způsoby dopravy

Doprava ZDARMA po celé ČR při nákupu nad 1 499 Kč.

PPL doručení na adresu

Dopravní společnost PPL doručuje zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den a PPL Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení.

U této dopravy máte možnost změny dispozic doručení, a to prostřednictvím webových stránek PPL ( lze přesunout na jiný termín, přesměrovat na jinou adresu či Výdejní místo PPL Parcel Shop ).

Pokud Vás dopravce nezastihne, doručí zásilku do nejbližšího PPL ParcelShopu, kde bude připravena k výdeji po dobu 7 dnů. Zásilka bude vydána na základě ověření údajů z průkazu totožnosti, které se musí shodovat s údaji na zásilce. V případě zásilky bez dobírky, doručované do obchodní sítě Žabka, je po příjemci požadován PIN, který zasílá dopravce e-mailem a SMS.

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

99,- Kč

PPL doručení na výdejní místa Parcel Shop

Maximální hmotnost zásilky: 31,5 kg

Maximální rozměr jedné strany zásilky: 100 cm

Maximální obvodová délka: 300 cm (2x šířka + 2x výška + 1x délka)

89,- Kč

DPD doručení na adresu

Dopravní společnost DPD doručuje zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den a DPD Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení.

Možnost změny dispozic doručení prostřednictvím aplikace DPD kurýr (změna termínu doručení s odkladem až o 10 dnů, přesměrování na jinou adresu či Výdejní místo DPD Pick up). Pokud Vás dopravce nezastihne, pokusí se doručit zásilku ještě 2x.

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

99,- Kč

DPD doručení na výdejní místa Pickup

Maximální hmotnost zásilky: 15 kg

Maximální rozměr jedné strany zásilky: 100 cm

Maximální obvodová délka: 250 cm (2x šířka + 2x výška + 1x délka)

89,- Kč

Zásilkovna – doručení na všechny výdejní místa v ČR

Maximální hmotnost zásilky: 5 kg

Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm

Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)

Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm

70,- Kč

UPOZORNĚNÍ: Při přebírání zásilky dbejte prosím následujících pokynů:

Věnujte mimořádnou pozornost vnějšímu balení, TZN. POVRCHU KARTONU, OCHRANNÉ PÁSCE A VEŠKERÝM DROBNÝM PORUŠENÍM A TRHLINÁM. Obzvláště pak PRŮRAZŮM KARTONU A DEFORMACÍM ROHU BALÍKU. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy, a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud dojde k takovému porušení zásilky, trvejte na sepsání REKLAMAČNÍHO PROTOKOLU nebo záznamu o tom, v jakém stavu byl balík doručen. Pokud je obal v pořádku, je nutné zkontrolovat si obsah zásilky NEJDÉLE DO 2 DNŮ OD PŘEVZETÍ. Pokud by byl obsah zásilky poškozen, musíte nám tuto skutečnost nahlásit, a to písemně na e-mail info@matyhracky.cz .

Tímto jednáním zajistíte snažší řešení reklamace a minimalizujete vznik možných škod. POKUD NAHLÁSÍTE POŠKOZENÍ POZDĚJI, NEJSME BOHUŽEL SCHOPNI ZAJISTIT KLADNÉ VYŘÍZENÍ TÉTO REKLAMACE.

Způsoby platby

  • Platba převodem na bankovní účet předem

Platba převodem na bankovní účet předem je nejjednoduším a zároveň nejrychlejším způsobem úhrady za objednané zboží.

Je-li zvolena platba bankovním převodem, zašleme Vám automaticky platební údaje na e-mail. Po připsání platby na náš účet bude zboží odesláno na Vaši dodací adresu, daňový doklad obdržíte spolu se zbožím. Je třeba, aby platba byla uhrazena do 5 pracovních dnů, v opačném případě budeme objednávku považovat za zrušenou.

  • Platba na dobírku – 40,- Kč

Platba přepravci v okamžiku převzetí zboží přímo na Vámi určené adrese, výdejním místě.