Ortopedické sety podlah Ortodon, které máme skladem, odesíláme ihned.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Ortodon Set ortopedických podlah Drobeček, 8 ks

1 340 

Pastelové barvy a měkké povrchy naší nové sady k sobě perfektně ladí nejen svojí jemností. Nechte hýčkat své tělo i zrak a zároveň uklidněte rozbouřenou mysl a oddejte se odpočinku.

Ortodon Set ortopedických podlah KRÁLOVSKÝ, 28 ks

4 589 

Ortodon set ortopedických podlah KRÁLOVSKÝ je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

Ortodon Set ortopedických podlah Mechový koberec, 6 ks

1 459 

Pošimrání mechu na chodidel se díky této novince může stát velkou zábavou! Každá druhá podložka po došlápnutí vydává specifický zvuk, čímž je procházka po mechovém koberci ještě větším lákadlem.

Ortodon Set ortopedických podlah MEDIUM, 8 ks

1 429 

Ortodon set ortopedických podlah MEDIUM je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

Ortodon Set ortopedických podlah Polární svět, 6 ks

834 

Zasněžené pláně a ledovec čnící na obzoru- i takto si někteří představují polární svět. Chtěli byste prozkoumat tuto krajinu? Pak je tento set pro Vás jako stvořený!

Ortodon Set ortopedických podlah START, 6 ks

1 019 

Ortodon set ortopedických podlah START je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti simulují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

Ortodon Set ortopedických podlah VELIKÁN, 14 ks

2 404 

Ortodon set ortopedických podlah VELIKÁN je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

Ortodon Set ortopedických podlah Vesmírné dobrodružství, 8 ks

999 

Mají Vaše děti bujnou fantazii? Podpořte ji tímto setem a můžete se společně vydat vstříc vesmírnému dobrodružství.

Ortodon Set ortopedických podlah XXL, 16 ks

2 509 

Ortodon set ortopedických podlah XXL je vhodný pro děti od 2 let. Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.