Thermos Style – termoska na jídlo

Nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo. Skládá se z dvoustěnného těla termosky, uzávěru a izolovaného šálku. Široké hrdlo těla termosky zaručuje snadné plnění, nabírání a údržbu termosky. Uzávěr je perforován pro snadné otevírání/zavírání termosky. Vnější strana izolovaného šálku je z nerezové oceli, vnitřní strana z odolného plastu. Systém jako celek dosahuje výborných izolačních vlastností.

Zobrazen 1. – 16. z 46 výsledků

Thermos Termoska na jídlo se šálkem – červená

860 
Thermos Style - termoska na jídlo se šálkem, nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo se šálkem o objemu 710 ml v červeném provedení.

Thermos Termoska na jídlo se šálkem – matně černá

860 
Thermos Style - termoska na jídlo se šálkem, nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo se šálkem o objemu 710 ml v matně černém provedení.

Thermos Termoska na jídlo se šálkem – měděná

860 
Thermos Style - termoska na jídlo se šálkem, nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo se šálkem o objemu 710 ml v měděném provedení.

Thermos Termoska na jídlo se šálkem – metalicky šedá

860 
Thermos Style - termoska na jídlo se šálkem, nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo se šálkem o objemu 710 ml v provedení metalicky šedá.

Thermos Termoska na jídlo se šálkem – tmavě modrá

860 
Thermos Style - termoska na jídlo se šálkem, nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo se šálkem o objemu 710 ml v tmavě modrém provedení.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – červená

737 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 470 ml v červeném provedení.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – červená

901 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 710 ml v červeném provedení.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – matně černá

737 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 470 ml v matně černém provedení.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – matně černá

901 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 710 ml v matně černém provedení.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – měděná

737 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 470 ml v měděném provedení.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – metalicky šedá

737 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 470 ml v provedení metalicky šedá.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – metalicky šedá

901 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 710 ml v provedení metalicky šedá.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – modrá

737 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 470 ml v modrém provedení.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – modrá

901 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 710 ml v modrém provedení.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – nerez

713 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 470 ml v provedení nerez.

Thermos Termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem – nerez

901 
Thermos Style termoska na jídlo se skládácí lžící a šálkem - nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 710 ml v provedení nerez.