HABA hračky

Barevné, kreativní, nápadité a zábavné – takové jsou hračky HABA, které milují děti po celém světě. Jejich poselství zní: „Děti jsou nejdůležitější bytosti na světě.“ Již několik generací se značka HABA pyšní svými kvalitními designovými hračkami. Inspiraci na originální design svých hraček čerpá značka HABA především z přírody. Pokud hledáte nejlepší dárek pro dítě, značka HABA je zárukou úspěchu. Naleznete zde hračky pro všechny věkové kategorie. Hledáte hračky pro nejmenší? Chrastítko, plyšové hračky či dřevěné kostky – určitě si vyberete. Značka HABA nabízí nádherné hračky pro kluky i hračky pro dívky. Autíčka, panenky pro dívky, domeček pro panenky, dětské hlavolamy, puzzle hry, dětské hry či skládačky. Výrobce HABA se zaměřuje na výrobu kvalitních hraček, vyrobených z ekologických materiálů as nadčasovým designem. Na své si tak přijdou i rodiče, kteří milují retro hračky.

Hračky HABA nejsou jen obyčejné hračky. Jsou to rozumné a vnímavé hračky, které podporují zdravý rozvoj dítěte. Cílem tohoto tradičního výrobce hraček je vychovávat generaci samostatných, kreativních dětí, které si váží přírody a života kolem sebe. Poznejte hračky HABA a vydejte se spolu se svým dítětem na nezapomenutelnou cestu plnou zábavy!

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Kategorie
  Značka
   Dostupnost

    Haba Moje první hry pro děti Mňam-mňam Brumík SK CZ

    370 
    Haba Moje první hry pro děti Mňam-mňam Brumík SK CZ Malý medvídek je hladový! Potřebuje vaši pomoc při jídle ovoce

    Haba Terra Kids Dětské pracovní rukavice

    150 
    Haba Terra Kids Dětské pracovní rukavice Tyto pracovní rukavice jsou všestranné doma i v zahradě. Elastické manžety kolem zápěstí jsou

    Haba Terra Kids Nádobka s lupou na hmyz s pavoukem

    132 
    Haba Terra Kids Nádobka s lupou na hmyz s pavoukem Co lze nalézt v zahradě, louce nebo v lese? S