MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působíme od roku 2007 a za tu dobu jsme vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity. Prvním hlediskem pro nás tedy vždy bude kvalita našich her.

MINDOK vám bude i v příštích letech přinášet nejkvalitnější světové hry. I nadále pro vás budeme vybírat ty nejzajímavější hry od řady světových vydavatelů – Například firem Hans im Glueck, SMART games, Kosmos, moses a dalších. Ve spolupráci s vydavatelstvím Czech Games Edition budeme také nadále přinášet originální hry českých autorů.

Zobrazen 1. – 16. z 18 výsledků

Kategorie
  Stav produktu

   Mindok Děti z Carcassonne

   578 
   Chytrá a zábavná hra pro 2 až 4 hráče od 4 let. Dětská varianta světoznámé hry Carcassonne.

   Mindok Duch!

   308 
   Postřehová hra rychlá jako blesk pro 2 – 8 hráčů od osmi let.

   Mindok Farmář Pepík

   169 
   Farmář Pepík aneb Schovávaná na statku je karetní postřehová hra s barevnými zvířátky. Podaří se vám co nejrychleji najít to páté zvířátko v té páté barvě, které na kartě schází?

   Mindok Jurská véča

   498 
   Jurská véča je hra pro dva hráče zcela nezávislá na hře Jurská sváča. Pokud však máte obě hry, můžete je zkombinovat do jedné týmové hry pro až 4 hráče dle pravidel na samostatném listu.

   Mindok Kingdomino

   376 
   Postřehová hra rychlá jako blesk pro 2 – 8 hráčů od osmi let.

   Mindok Krabčáci

   328 
   V krajině spatříte hejna ptáků, kteří jen tak lelkují na drátech elektrického vedení. Pak se zničehonic zvednou, zavládne chaos a ptáčci se promíchají.

   Mindok Kulišák

   528 
   Z okenního parapetu zmizel vyhlášený koláč paní Dobromily Krupičkové a její slepičky hledají ko-ko-kohokoli, kdo padoucha viděl!

   Mindok Kvedlalové z Kvedlinburku

   838 
   Každý rok se na 9 dní otevírají stánky a stánečky slavného kvedlinburského jarmarku. Scházejí se na něm mastičkáři, kořínkáři, svérázní léčitelé a alchymisté ze širého okolí, aby nabízeli své medikamenty. Každý šarlatán si tu však přihřívá svou vlastní polívčičku.

   Mindok Liška podšitá

   238 
   Hluboko v lesích žila byla jedna čarodějnice, vyhlášená svými lektvary. Mnozí zoufalí pocestní dokázali překonat strach z temného hvozdu jen proto, aby se s ní poradili.

   Mindok Liška podšitá Duet

   238 
   Pomáhejte si se spoluhráčem a společně posbírejte drahokamy poztrácené u lesní stezky. Dejte si však pozor, abyste nezbloudili a nezůstali v čarovném lese nadobro!

   Mindok Mňam!

   528 
   V kooperativní hře Mindok Mňam! ukažte v roli myšáka kocourovi, kdo je skutečným králem spíže.

   Mindok Sedm draků

   198 
   V tajemném údolí uprostřed majestátných vysokých hor žije sedm draků. Každý má svoji barvu a svoji jedinečnou vlastnost. Vydejte se mezi ně a pomozte jednomu z nich získat nadvládu nad údolím.

   Mindok SMART – Červená Karkulka

   548 
   Farmář Pepík aneb Schovávaná na statku je karetní postřehová hra s barevnými zvířátky. Podaří se vám co nejrychleji najít to páté zvířátko v té páté barvě, které na kartě schází?

   Mindok SMART – Tři malá prasátka

   528 
   Tři malá prasátka jsou vtipná logická hra pro jednoho hráče. Podaří se vám obstarat prasátkům útulné chaloupky? A dokážete je rozmístit tak, aby si prasátka mohla hrát bezstarostně venku, na čerstvém vzduchu? Avšak pozor - venku může slídit vlk…

   Mindok Tajná výprava čarodějů

   528 
   Ve hře MINDOK Tajná výprava čarodějů si užijete zejména hledání zapeklitých skrýší, pití kouzelných lektvarů, očarování hracích kostek, úprk před přísným Bludovítem, pořádnou porci zábavy a sladkou chuť společného vítězství.

   Mindok Věž čarodějnic

   528 
   Postavte se na start bláznivého čarodějnického závodu a vyhrajte!